Неділя, 01.10.2023, 09:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Казанківська гімназія № 4

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


7 клас досл.

Розробка й обґрунтування маршруту, що проходить через об’єкти Північної Америки, занесені до Світової природної спадщини ЮНЕСКО

Мета: навчальна: навчитися розробляти маршрути по різних цікавих містах світу з використанням різних джерел інформації; розвивальна: розвивати вміння самостійно виконувати завдання з використанням знань по темі; виховна: виховувати охайність, відповідальність за результати своєї праці.

Обладнання: підручники, атласи, зошити, олівці, доступ до Інтернету в класі, комп’ютер.

І. Організаційний момент

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ І УМІНЬ УЧНІВ

Протягом вивчення теми ми вивчили, які об’єкти Північної Америки занесено до Світової природної спадщини ЮНЕСКО. Учні називають їх.

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТА ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

В ході практичного дослідження ми використаємо теоретичні знання для здобуття практичних навичок у розробці та обґрунтуванні маршруту, що проходить через об’єкти Північної Америки, занесені до Світової природної спадщини ЮНЕСКО. Оцінки за виконане дослідження і його оформлення в зошитах будуть виставлені в журнал.

ІV. ВИКОНАННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

  1. Користуючись різними джерелами інформації, дізнайтесь більше про природні об’єкти Північної Америки, занесені до Світової природної спадщини ЮНЕСКО.
  2. Які з них ви хотіли б побачити на власні очі? Чому? Чим вони привабливі?
  3. На контурній карті умовними знаками позначте об’єкти, які вас зацікавили, й підпишіть їх назви. Пунктирною лінією позначте маршрут своєї уявної подорожі.
  4. Створіть презентацію, у якій висвітлювалися б принади природних об’єктів, які ви бажаєте відвідати, щоб і однокласники долучилися до вашої туристичної подорожі.

V. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ДОСЛІДЖЕННЯ

Вчитель оголошує, що виконання дослідження завершене і пропонує здати на перевірку свої роботи.

Категорія: Мої статті | Додав: Irina (20.11.2018)
Переглядів: 395 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук

Казанківська ЗОШ №4 © 2023
Зробити безкоштовний сайт з uCoz