Четвер, 25.04.2024, 23:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Казанківська гімназія № 4

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про школу

Методична проблема школи:
"Використання інноваційних технологій навчання та виховання як умови модернізації освіти та особистісного розвитку суб'єктів навчально-виховного процесу "
 
 

Діти-наша гордість

Дети должны жить в мире красоты,

игры, сказки, музыки, рисунка,

фантазии, творчества.

Сухомлинский В. А

 

 Метою роботи Казанківської ЗОШ №4 є виховання всебічно розвиненої,фізично здорової особистості на засадах духовності., моральності, толерантності,патріотизму.

  Досягти даної мети можливо лише при тісній співпраці колективу школи, громади та органів влади.

  Кращим методом виховання є приклад батьків,вчителів,авторитетних,досвідчених людей- майстрів своєї справи.

  Сьогодні,  як ніколи, суспільство   розуміє свою роль у будівництві майбутнього. А наше майбутнє-це діти.

   Найважливішу справу свого життя суспільство довірило педагогам, які прикладають максимум зусиль, щоб свої знання, вміння, талант, іскорку своєї душі передати нашим вихованцям.

2012-13 навчальний рік для нашої школи-особливий рік , рік продовження втілення мрій, творчих ідей,кропіткої праці.

«Навчання — праця, серйозна праця дитини, отже, воно повинне бути радістю, тому що праця, успіх в праці, подолання перешкод в праці, його результат — все це надійні джерела людської радості.»

Сухомлинский В. А

   Початок виховання дитини починається зі створення умов, в яких відбувається навчально-виховний процес. При співпраці керівництва Казанківської райдержадміністрації, відділу освіти під керівництвом Онищенко І.А., депутата обласної ради Ольшевського Ф.В., керівника філії «Укртелекому» Дмитренко В.О., колективу школи, батьківського колективу вдається продовжувати втілювати мрії в реальність- впровадження енергозберігаючих технологій (замінено ще 5 вікон), поповнено матеріальну базу школи(подаровано комп’ютер, електронні носії,м»ячі), покращено якість роботи інтернету.

  У школі створено належні умови для розкриття творчого потенціалу педагога : проводяться теоретично-практичні семінари, круглі столи,працюють педагогічні майстерні…Підсумками методичної роботи є систематична участь вчителів в конкурсах «Учитель року», де Бондар Л.Й. стала переможцем району  в номінації «Хімія», Пшонна В.В. в номінації «Історія», Кирнос С.О. лауреатом в номінації «Англійська мова»; обласних конференціях Скрипник Л.Л.,Пшонна В.В., Шворінь К.І., районних семінарах.

  Неможливо забезпечити належний рівень професійної майстерності без оволодіння новітніми технологіями.З метою підвищення рівня самоосвіти всі педагогічні працівники працюють над оволодінням програмою «100 відсотків», над впровадженням в дію програми створення єдиного освітнього простору «Школа», для учнів введено факультативні курси з інформатики у 8 та 9 класі.

 Всебічний розвиток дитини – основне завдання школи. Щоб виконати його колектив Казанківської ЗОШ №4  керується словами  В.О. Сухомлинського “Ми вбачаємо свою роль у розвитку учнів не тільки в тому, щоб допомогти їм набути певних знань, а й у тому, щоб виховати в них бажання набувати знання протягом усього життя. І ми прагнемо сформувати в дітей і переконання в тому, що знання, освіченість, інтелектуальна культура — це необхідна умова цікавого, повноцінного, духовно багатого життя, що без знань цікаве життя неможливе, бо неможлива творча праця.”

  Наслідуючи приклад своїх вчителів наші вихованці активно працюють над розвитком своїх здібностей, приймаючи участь у Міжнародному математичному  конкурсі «Кенгуру»-23 чол., серед яких 3 учні мають високий, 9 добрий результат; Всеукраїнських  конкурсах природничого напрямку «Колосок»-9 чол. , де учні неодноразово отримували «Золотий» та «Срібний » сертифікати, історичного «Лелека»-13 чол, суспільствознавчого «Кришталева сова» -14 чол.; фізичного «Левеня»-18 чол.., в обласних конкурсах декламаторів, присвяченому Шевченківським дням Бугайова Віталіна посіла ІІІ місце, в «Міні-міс «Україночка» в Баштанці Шадорська Вікторія посіла ІІІ місце серед 20 учасниць, Готра Аліна ,учениця 9 класу представляла Миколаївську область на практичній конференції «Моя земля-земля моїх батьків» в Харкові разом з керівником Матвєєвич В.Г., районних конкурсах «Міс Казанка» під керівництвом Болотських А.Ю. Кодульонок Анастасія,учениця 10 класу отримала корону «Міс Казанки», Шадорська Вікторія,учениця 3 класу стала переможцем.конкурсу «Міс Україночка» з номінацією «Казкова фея».

  Підтверджують, перевіряють,розширюють свої знання  наші вихованці під час участі в предметних конкурсах та олімпіадах, де засвідчують високі результати:

-В конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика ІІ місце здобулиа Воронкова Марія серед учнів 3 класу,ІІІ місце серед учнів 4 кл. посів Послушняк Назар.

 -Пруба Роман –учень 4 кл.,став переможцем олімпіади з «Я і Україна»;

-Послушняк Назар –учень 4 кл.-з математики,

-Воронкова Марія-учениця 3 кл.-з української мови;

-Бугайова Катерина -4 кл.-ІІІ місце з української мови,

-Лутченко Олег- 4 кл. ІІІ м.  «Я і Україна»;яких підготували Осінчук Н.П. та Гривнак С.М.;

-ПаськоМ.-11кл. показав кращий результат   з хімії.

-Послушняк Яна.- учениця 10 класу,  стала переможцем ІІ туру олімпіад з хімії, ІІмісце посіла  з біології, ІІІ -з англійської мови та світової літератури;

-Михлик Н.-9 кл.- ІІ зарубіжної літератури;

-Готра Аліна -9кл.,посіла ІІІ місце з біології;

 -Шевченко Ю.-8 кл. з трудового навчання;

-Войтович Д.-8 кл..-з географії;

-Ляховська Яна -7 кл.ІІІ м. з хімії та з української мови, яких підготували вчителі

-хімії-старший вчитель,вчитель вищої категорії Бондар Л.Й.,

-зарубіжної літератури- старший вчитель,вчитель вищої категорії Задерецька Н.М.;

-трудового навчання та географії - вчитель вищої категорії Скрипник Л.І.;

-біології- вчитель вищої категорії Косталан А.М.;

-англійської мови-,вчитель вищої категорії Кирнос С.О.

-української мови та літератури Терещенко К.І.-старший вчитель,вчитель вищої категорії та Готра А.В.-молодий спеціаліст.

Важливе виховне завдання школи — приділяти максимум уваги фізичному вихованню дітей ї насамперед зміцненню захисних сил їхнього організму, які запобігають захворюванню. Турбота школи про те, щоб дитина не хворіла, щоб її організм був несприйнятливий до хвороб, так само важлива, як і турбота про розумовий і моральний розвиток и вихованців.

В.Сухомлинський.

У 2011-12н.р.педагогічний коллектив розпочав і продовжує роботу над методичною проблемою «Впровадження здоров’язбережних технологій як умова розвитку культури здоров’я учнів». На виконання даного завдання згідно районної програми організовано 100% харчування учнів початкової ланки, дітей з малозабезпечених сімей, при турботі відділу освіти РДА,підтримці батьків та педагогічного колективу на 72,2% охоплено гарячим харчуванням учнів1-11класів.

   Улюбленим видом спорту протягом років для учнів школи став футбол,навички якого вони розвивають не лише на уроках, а й під час позакласної роботи та на заняттях у секціях при ДЮСШ під керівництвом Васюти О.І. .Результат плідної співпраці закладів –неодноразова перемога команди в районі, відзнаки кращих футболістів, двоє з яких  Болотських М..,Дзюбас С. продовжують своє навчання на професійному рівні в м.Миколаєві.

  Неможливо досягти позитивних результатів без тісної співпраці школи та родини.У закладі стало вже традицією проводити свято Родини, свято мам, а у 2011р. відновив та активно продовжує свою діяльність проект «Тато,мама .я-спортивна сім»я»,в якому взяли участь родини Леонова О.М.,Чухана Г.М, Коржа В.Г. та Пашкова П.М.,які й самі являлися випускниками нашої школи.

   Ніщо так не згуртовує колектив як цікаві,пізнавальні,розвиваючі заходи, яким є туристичний похід, саме він дає початок і підводить підсумки навчального року. В ході даного заходу діти проявляють свою творчість,колективізм, загартовують силу волі.

 Школа-осередок суспільства,вона не може існувати  без співпраці з творчими колективами: будинком культури №1,де учні розвивають свої вокальні та хореографічні здібності під керівництвом Болотських А.Ю.; районним будинком культури, будинком художньої творчості,де наші вихованці працюють у гуртках «умілі руки», «народознавства» та туристичному та «школа безпеки» під керівництвом Городашиної В.Є., Матвєєвич В.Г.та Гордійчука С.; музичною школою,районною бібліотекою.

«Колектив може стати середовищем виховання лише в тому разі, — вважав Сухомлинський, — коли він створюється в спільній творчій діяльності, в праці, що доставляє кожному радість… В атмосфері щирості, доброзичливості в дітей росте прагнення ….відчувати пошану оточуючих, не упустити в їх очах своєї чесноти.»

 

 

 

Скрипник Л.Л.

Директор школи.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Казанківська ЗОШ №4 © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz